آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال ۱۴۰۱ برگزار شد
آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال ۱۴۰۱ با حضور حداکثری اعضاء در ساختمان مرکزی انجمن امروز (سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱) برگزار شد. این جلسه با یاد و نام خدا و همچنین تبریک رئیس هيئت مديره به مناسبت اعیاد شعبانیه ونیمه شعبان سالروز ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) […]

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران آخرین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال ۱۴۰۱ با حضور حداکثری اعضاء در ساختمان مرکزی انجمن امروز (سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱) برگزار شد.

این جلسه با یاد و نام خدا و همچنین تبریک رئیس هيئت مديره به مناسبت اعیاد شعبانیه ونیمه شعبان سالروز ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) آغاز و گزارشی از تعامل با مجلس و نمایندگان محترم در خصوص انعکاس مشکلات بودجه قیر تهاتری ۱۴۰۱ ارائه‌ نمودند.
درادامه جلسه، جوانب مختلف حضور در مزایده فروش شرکت پالایش نفت جی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و رئیس هیئت مدیره با توجه به اعتبار تخصیص داده شده از سوی اعضاء (معادل نرخ پایه مزایده) بر پیگیری کسب اطلاعات و تاریخ بعدی برگزاری با هدف حضور فعال در امر خرید تاکید ویژه نمودند. همچنین در خصوص چگونگی نحوه حضور، آقای محمدزاده پیشنهاد تأسیس شرکت تعاونی را مطرح نموده که پس از بررسی لازم مقرر گردید دبیر انجمن پس از اخذ نظرات کارشناسان و مشاوران حقوقی راهکارهای پیشنهادی جهت تصویب هیئت مدیره را ارائه نماید.
در ادامه آقای زیدی عضو هئیت مدیره از جلسه با مدیرعامل پالایشگاه تبریز گزارشی را ارائه و مصوب گردید جلسات مشترک فصلی فی مابین هیئت مدیره انجمن و انجمن پالایشگاهها برگزار گردد.
از موضوعات مهم این جلسه توجه به مشکل صادر‌کنندگان بود که ساعتی از وقت جلسه را به خود اختصاص داد.
همچنین گزارش آقایان سعید معماریان، امین فلاح و حامد حسینی در خصوص تحمیل تعهدات ارزی بیشتر بر صادرکنندگان به علت نرخ گذاری بالای قیمت قیر در بورس کالا و تبدیل این نرخ بر مبنای ارز گمرکی به دلار (تعهدات ارزی) بود که با عنایت به جلسه منعقده فی مابین نمایندگان انجمن با بورس کالا مقرر گردید: پیشنهادها و راهکارهای کارشناسی شده و مصوب در جلسه در اسرع وقت ارسال گردد.
در این جلسه دبیر انجمن با ارائه گزارشی از عملکرد انجمن، طی سال جاری و کسب توفیقات فراوان در تعالی انجمن که ناشی از تدابیر هیئت مدیره انجمن بود به یکایک اعضای انجمن تبریک گفتند.