پنجاه و یکمین جلسه هیئت مدیره انجمن قیر ایران برگزار شد
پنجاه و یکمین جلسه هیئت مدیره انجمن قیر ایران برگزار شد

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران، در این جلسه پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات اعضاء، گزارش هیئت مدیره به مجمع سالیانه مورد تصویب قرار گرفت. در ادامه جلسه اعضای هیئت مدیره بر تقویت رویکرد صادراتی و حمایت از اعضای فعال در صادرات قیر تأکید نمودند. در پایان جلسه رئیس هیئت […]

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران، در این جلسه پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل و مشکلات اعضاء، گزارش هیئت مدیره به مجمع سالیانه مورد تصویب قرار گرفت. در ادامه جلسه اعضای هیئت مدیره بر تقویت رویکرد صادراتی و حمایت از اعضای فعال در صادرات قیر تأکید نمودند.

در پایان جلسه رئیس هیئت مدیره انجمن طی مصاحبه ای با توجه به مصوبه هیئت مدیره انجمن و تعیین روز هجدهم تیر ماه به نام روز صنعت قیر ایران، بزودی اولین همایش بزرگداشت روز صنعت قیر ایران برگزار می­گردد.

داود محمدی، ارتقای جایگاه صنعت قیر در کشور، هماهنگی و هم افزایی هر چه بیشتر میان فعالان این صنعت به منظور افزایش کارآمدی و همچنین پاسداشت خدمات کارگران، متخصصان و مدیران خدوم و گمنام این عرصه را از دیگر اهداف برگزاری روز صنعت قیر ایران برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: تنها مورد مشابه این موضوع در جهان مربوط به کشور بلژیک بوده که روز ۲۳ مارس را به عنوان روز جهانی قیر و آسفالت اعلام کرده و همه ساله در این تاریخ همایشی در شهر بروکسل برگزار می‌شود. او افزود: در نظر داریم در سال ۱۴۰۱ به مناسبت روز صنعت قیر ایران برنامه‌های متنوعی را با همکاری و مشارکت دست‌اندرکاران این عرصه به‌ویژه دانشگاه‌ها و مراکز علمی فعال در این حوزه برگزار کنیم.

محمدی در ادامه افزود: این همایش در پانزدهم تیر ماه سال جاری با حضور مسئولین محترم کشوری، مدیران دولتی مرتبط با صنعت قیر داخلی و صادراتی و همچنین اساتید دانشگاه ها و کارشناسان علمی قیر در مرکز همایش های بین المللی همایش های صدا و سیما برگزار می­ گردد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که در سال جدید با حمایت دولت خدمتگذار و مجلس انقلابی و همراهی مدیران و کارشناسان و کارگران صنعت قیر ایران، این صنعت نقش واقعی خود را در تولید ملی، اشتغال‌زایی و ارزآوری برای کشور به نحو مطلوب ایفا کند.