داود محمدی: نخستین نشریه تخصصی صنعت قیر ایران در خدمت تعالی این صنعت است
داود محمدی: نخستین نشریه تخصصی صنعت قیر ایران در خدمت تعالی این صنعت است

داود محمدی رئیس هیات مدیره انجمن قیر ایران به مناسبت انتشار شماره صفر ماهنامه صنعت قیر ایران به عنوان نخستین نشریه تخصصی این صنعت در جمع تحریریه این ماهنامه طی سخنان مبسوطی اظهار داشت، امروز رسانه به عنوان ابزاری قدرتمند نقش تعیین کننده ای در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور دارد. وی، ایجاد انگیزه برای […]

داود محمدی رئیس هیات مدیره انجمن قیر ایران به مناسبت انتشار شماره صفر ماهنامه صنعت قیر ایران به عنوان نخستین نشریه تخصصی این صنعت در جمع تحریریه این ماهنامه طی سخنان مبسوطی اظهار داشت، امروز رسانه به عنوان ابزاری قدرتمند نقش تعیین کننده ای در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور دارد.
وی، ایجاد انگیزه برای پیشرفت و تولید علم را از کارکردهای رسانه های تخصصی ذکر کرد و گفت: ماهنامه تخصصی صنعت قیر ایران با مشی علمی، آموزشی، اجتماعی در صدد ایفای نقش سازنده در این حوزه است.
داوود محمدی، شناسایی و جذب نخبگان و صاحب نظران صنعت قیر و بهره گیری از دانش و داده های علمی آنان را از دیگر اهداف این ماهنامه تخصصی برشمرد و گفت: مصمم هستیم با استفاده از قدرت شگرف رسانه به عنوان یکی از تاثیر گذارترین شیوه های جذب مخاطب آینده ای درخشانی برای استحکام بخشیدن به زیر ساخت های فکری و علمی این صنعت رقم بزنیم.

رئیس هیئت مدیره صنعت قیر ایران، ایجاد ادبیات مشترک، هم افزایی فعالان این صنعت و افزایش بهره وری را از دیگر اهداف انتشار این نشریه دانست و اظهار امیداوری کرد، این نشریه کانونی پر جوش و خروش برای هم اندیشی و تبادل آرا و نظرات صاحب نظران و متخصصان صنعت قیر ایران باشد.
داوود محمدی، تاکید کرد این ماهنامه ضمن اینکه بستر و زمینه علمی و عملی توسعه دانش بنیان صنعت قیر را فراهم می کند باید به عنوان صدای رسای صنعت قیر مدافع حقوق آنان در عرصه های مختلف اجتماعی و صنفی باشد.
وی در پایان با قدردانی از دست اندرکاران انتشار این ماهنامه برای آنان در ایفای رسالت خطیری که بر عهده دارند آروزی موفقیت و بهروزی کرد.
گفتنی است ماهنامه تخصصی صنعت قیر ایران به مدیر مسئولی مهندس حسین عبدوس و سردبیری دکتر علیرضا همتی با مشي علمی، اجتماعی و آموزشی به چاپ مي رسد و با قيمت هر نسخه ؟ ريال بر روي گيشه هاي مطبوعاتي آمده است.
بررسی تحولات صنعت و بازار قیر ایران و جهان، انتشار مقالات علمی و تخصصی این حوزه و انتشار آخرین اخبار داخلی و بین المللی صنعت قیر از جمله محورهای این نشریه به شمار می رود.