آغاز عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت بولوار خوارزمی
آغاز عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت بولوار خوارزمی
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از آغاز عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت بولوار خوارزمی با هدف بهبود عبور و مرور خودروها، افزایش ضریب ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری خبر داد.

علی فروغی با اشاره به اینکه نهضت آسفالت به صورت شبانه روزی و با چند اکیپ فعال توسط عوامل اجرایی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج و بر اساس اولویت‌بندی معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج در سطح مناطق ۱۰گانه شهر کرج در حال اجرا است.

وی افزود: عملیات تراش و روکش آسفالت بولوار خوارزمی حد فاصل میدان خوارزمی تا میدان حصارک، در دو لاین آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۶ هزار تن آسفالت در این معبر استفاده شود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با بیان اینکه با بازگشایی معبر ادامه بولوار شهید ناصربخت، تعداد تردد همشهریان محترم از بولوار خوارزمی افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد و همچنین از آنجا که روکش آسفالت بولوار موصوف دارای خرابی‌های گسترده است، بیان داشت: انجام عملیات تراش و روکش بولوار خوارزمی در راستای بهبود کیفیت مسیر فوق امری مهم و ضروری محسوب می‌شود.

  • منبع خبر : کرج امروز