بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خراسان شمالی
بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۳ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خراسان شمالی
به مناسبت گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری، یک مجتمع خدماتی رفاهی به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی احداث یک دستگاه پل و یک باب نمازخانه بین راهی در خراسان شمالی آغاز می شود

محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: یک باب مجتمع خدماتی رفاهی عمارت صدرا (چشمه خان) در شهرستان گرمه با ۲۸.۶ میلیارد تومان اعتبار (ارزش روز پروژه با احتساب قیر) در این ایام به بهره برداری می‌رسد.

مشتری افزود: همچنین عملیات اجرایی احداث یک دستگاه پل چهار دهانه دالی ۱۰ متری (۸.۵ میلیارد تومان ارزش روز پروژه) در روستای زو در شهرستان شیروان و احداث یک باب نمازخانه بین راهی (۱۰میلیارد تومان ارزش روز پروژه) در شهرستان اسفراین آغاز خواهد شد.

وی غبارروبی مزار شهدا، مراسم هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری با تشکل‌های صنفی و پیاده روی خانوادگی را از جمله برنامه‌هایی دانست که به این مناسبت برگزار می‌شود و تصریح کرد: دیدار با استاندار و نماینده ولی فقیه، برگزاری نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه، اهدای خون توسط همکاران و بازدید از پایانه مسافری بجنورد از برنامه‌های دیگری است که به مناسبت گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری در نظر گرفته شده است.

این مسئول ادامه داد: حضور در مرکز پاسخگویی به سوالات مردمی (سامانه سامد)، برپایی میز خدمت در مرکز مدیریت راه ها، دیدار با ادارات تابعه، بازدید از انجمن‌ها و هنرستان حمل و نقل و دیدار با خانواده‌های پیشکسوت نیز انجام می‌شود.

مشتری، برگزاری رژه ماشین آلات راهداری، مسابقات دوستانه ورزشی و دوچرخه سواری عمومی، برپایی ایستگاه فرهنگی، برگزاری میز خدمت در مصلی امام خمینی (ره) بجنورد و شرکت در نماز جمعه را به عنوان برنامه‌های دیگر گرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری برشمرد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی