پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره انجمن قیر ایران
پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره انجمن قیر ایران

به نام خداوند بهار آفرین یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال همکاران معزز خانواده بزرگ صنعت قیر ایران عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به مدیران ارجمند، متخصصان گرامی، […]

به نام خداوند بهار آفرین
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

همکاران معزز خانواده بزرگ صنعت قیر ایران

عید سعید نوروز و فرا رسیدن بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به مدیران ارجمند، متخصصان گرامی، کارگران پرتلاش و همه فعالان صنعت قیر ایران تبریک و تهنیت عرض کرده، سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند تبارک و تعالی برای شما مسئلت می‌کنیم.
امید آنکه به فضل پروردگار، ملت بزرگ ایران در سال پیش رو که آغاز با ماه پرفیض و مبارک رمضان و بهار قرآن مصادف است از برکات و فیوضات پر برکت آن ماه عزیز بهره‌مند و در تمام عرصه ها به ویژه توسعه و پیشرفت ایران بزرگ موفق، سربلند و پیروز باشند.


سال۱۴۰۱ را در شرایطی پشت سر می گذاریم که با وجود همه ی مشکلات «روند توسعه صنعت قیر ایران» با رشد مناسبی همراه بود.
صنعت قیر ایران، با راهبرد ایران قوی و تکیه بر توان و دانش بومی و خرد و خلاقیت شما فرزندان خلف این مرز و بوم شاهد موفقیت های شایان توجهی در این عرصه خطیر بود.برنامه ریزی برای
تدوین نقشه راه توسعه صنعت قیر، آینده پژوهی ،تامین امنیت خوراک ،افزایش تولیدو روزآمد سازی، ارتقاء کیفیت، توسعه صادرات، ارزآوری، تلاش همه جانبه برای تحقق شعار شفافیت، سلامت، کرامت و فراهم آوردن بستر لازم برای شتاب بخشیدن به ارائه خدمات شایسته تر به مردم ایران در بخش های مرتبط با صنعت قیر به ویژه راه سازی و توسعه راه های کشور بالاخص راه های روستایی و مناطق محروم تنها گوشه ای از خدمات صنعت پر افتخار قیر ایران است.

امیدواراست در سال ۱۴۰۲ با همت و همدلی شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر این بخش راهبردی از اقتصاد ملی باشیم.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز. زندگی‌تان سرشار از نور و امید و شادی، نفس‌تان گرم، حیات‌تان پر رونق، سایه خدا و اولیائش بر زندگیتان مستدام و رضای حق همراه و حسن عاقبت نصیب‌تان باد.

داود محمدی
رئیس هیئت مدیره انجمن قیر ایران