خرید گیلسونایت و قیر طبیعی
خرید گیلسونایت و قیر طبیعی
پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده تا اکثر موادی که از دل خاک برمی‌آیند به طور کامل شناخته شوند. خوشبختانه در زمینه کشف معدن و استخراج مواد مختلف، ایران یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته می‌شود. یکی از مواد بسیار ارزشمند که از دل خاک مناطق نفت‌خیر بیرون کشیده می‌شود، گیلسونایت یا همان قیر طبیعی است

این ماده در صنایع مختلفی کاربرد دارد و به همین دلیل از ایران به مناطق مختلفی از جهان صادر می‌شود. ما در این مطلب می‌خواهیم شما را با معدن و خرید گیلسونایت ماد در ایران آشنا کنیم.

گیلسونایت یا قیر طبیعی چیست؟

قیر طبیعی ماده معدنی سیاه رنگ براق و طبیعی است که گران‌روی بالایی دارد. ساختار آن شامل هیدروکربن‌های جامد محلول می‌شود و در معادن زیادی در جهان یافت شده است. منابع اصلی این ماده را می‌توان در ایالت یوتا و کارادو در آمریکا دانست اما در ایران نیز در معادن مختلفی استخراج می‌شود.

به احتمال زیاد می‌دانید که قیر پالایشگاهی همان ته مانده نفت در دستگاه‌های مختلف است که قابل مقایسه با گیلسونایت نیست. این ماده طبیعی به دلیل ضد سرطان بودن و ضد سمی بودن توانسته محبوبیت زیادی در صنایع مختلف کسب کند.

شاید برایتان جالب باشد که این ترکیب در اوایل سال 1860 کشف شده بود و پس از 25 سال فردی به نام ساموئل گیلسون توانست کارایی‌هایی خاصی نظیر عایق الکتریکی، لاک و ترکیب ضد آب از آن برایش در نظر بگیرد. این روزها خرید گیلسونایت برای صنایعی مانند رنگ، لاک، انواع پوشش‌های خوردگی و … امری ضروری است. در ادامه می‌خواهیم یکی از برترین شرکت‌های استخراج کننده این ماده معدنی خاص را در ایران آشنا کنیم.

معدن گیلسونایت ماد

بزرگترین معدن قیر طبیعی در غرب کشور مربوط به گروه معدنی و بازرگانی ماد است که بیش از 50 پرسنل را در خدمت دارد. این گروه بیش از 80 پروژه را با موفقیت انجام داده و یکی از باکیفیت‌ترین معدن‌های گیلسونایت در کشور متعلق به این شرکت است.

معدن گیلسونایت ماد یکی از ذخایر مواد معدنی ارزشمند در کشور است که با تولید و عرضه این ماده سیاه مهم می‌تواند در رونق اقتصاد کشور نقش به‌ سزایی داشته باشد. این شرکت در حوزه تولید و فروش پودر گیلسونایت در کشور یکه‌تازی می‌کند و شما نیز می‌توانید از محصولات باکیفیت آن بهره‌مند شوید.

شرکت معدنی ماد آماده همکاری با همه شرکت‌های مشتاق به استخراج، تولید و صادرات قیر طبیعی است. در ادامه می‌خواهیم شما را با اعضای تیم این گروه فعال بیشتر آشنا کنیم. کسانی که در خرید و فروش قیر طبیعی و گیلسونایت صاحب تجربه هستند می‌توانند با این گروه در ارتباط باشند.

یکی از پارامترهای مهمی که در تمام محصولات مورد بررسی قرار می‌گیرد قیمت است. لازم به ذکر است که بازار خرید گیلسونایت این روزها بسیار پویا بوده و مجموعه‌های زیادی به این ماده نیازمند هستند. این ماده سیاه طبیعی هم در ایران و هم در کشورهای همسایه خواهان بسیار زیادی دارد.

هر سال حجم گسترده‌ای از این محصول به کشورهایی نظیر امارت، ترکیه، افغانستان، عراق، گرجستان و … صادر می‌شود. عوامل مختلفی بر قیمت گیلسونایت تأثیرگذار هستند و نمی‌توان قیمت مشخصی بر آن گذاشت. لازم است در این زمینه با افراد متخصص در این رابطه مشورت کنید.

از عوامل مؤثر بر قیمت این ماده می‌توان به کلوخه‌ای یا پودر بودن، درصد کربن، میران حلالیت در cs2، میزان مواد فرار، درصد خاکستر و … اشاره کرد. لازم به ذکر است در این مورد عواملی مانند درجه نرمی، نفوذ، اشتعال، محل معدن، درصد نیتروژن و اکسیژن، وزن مخصوص و … را نیز باید لحاظ کرد.

معدن گیلسونایت گیلان غرب یکی از معادنی است که کیفیت محصولات تولیدی آن بسیار بالا و در مقایسه با کیفیت گروه ماد قیمت مناسبی را ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره تلفن‌های مندرج در سایت ماد تماس بگیرید.

جمع‌بندی

در دنیای مدرن به ارزشمند بودن هر ماده‌ای پی برده شده و از هر ماده‌ای محصولات ارزشمند تولید می‌شود. از مواد سیاه براقی که در گذشته ارزشی برای مردم نداشت، امروزه در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. در این مطلب سعی کردیم تا شما را با گیلسونایت و قیر طبیعی آشنا کنیم.

گروه معدنی و بازرگانی ماد که از مجهزترین دستگاه‌ها بهره می‌گیرد در این مطلب برای شما معرفی شد. شما نیز می‌توانید با خدمات مختلف این شرکت آشنا شوید و سرمایه‌گذاری خود را شروع کنید. ایزوگام و گیلسونایت هنوز جای پیشرفت بسیار زیادی دارد و خوشبختانه خاک مناطق شمال غرب ایران مملو از این ماده ارزشمند است. برای خرید گیلسونایت می‌توانید با مسئول فروش مجموعه ماد در ارتباط باشید.

  • منبع خبر : ایسنا