ساز وکار تخصیص قیر تهاتری در سال ۱۴۰۲ همانند سال جاری است
ساز وکار تخصیص قیر تهاتری در سال ۱۴۰۲ همانند سال جاری است

غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: یکی دیگر از مصوبات مهم کمیسیون تلفیق به قیر تهاتری باز می گردد. تحویل قیر تهاتری به دستگاه های مربوطه موضوع مهمی است. دقیقا مصوبه سال گذشته کمیسیون با همان قیمت در خصوص قیر در بودجه ۱۴۰۲ تکرار شده است. در ماه […]

غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: یکی دیگر از مصوبات مهم کمیسیون تلفیق به قیر تهاتری باز می گردد. تحویل قیر تهاتری به دستگاه های مربوطه موضوع مهمی است. دقیقا مصوبه سال گذشته کمیسیون با همان قیمت در خصوص قیر در بودجه ۱۴۰۲ تکرار شده است.

در ماه های اخیر مخالفان، جهت حذف قانون قیر تهاتری بدون توجه به منافع این طرح تلاش فراوانی نمودند که درایت نمایندگان مجلس و توجه به آبادانی مناطق محروم موجب تقویت این قانون گردید.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: یکی دیگر از مصوبات خوب کمیسیون تلفیق علاوه بر واردات خودرو این است که به وزارت راه و شهرسازی و سازمان حمل و نقل جاده ای اجازه دادیم که ماشین آلات زیر پنج سال ساخت را وارد کند بدون پرداخت عوارض گمرکی. این مصوبه باتوجه به مشکلاتی که در حوزه راهداری داریم در بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

  • منبع خبر : ایسنا