حضور نمایندگان انجمن قیرایران در مجلس شورای اسلامی
حضور نمایندگان انجمن قیرایران در مجلس شورای اسلامی
روز گذشته (سه شنبه 11 مرداد) رئیس هیئت مدیره، دبیر انجمن و عضو هیئت مدیره آقای فلاح با حضور در مجلس شورای اسلامی و دیدار با رئیس محترم کمیسیون عمران جناب آقای رضایی کوچی ضمن ارائه گزارشی از همایش صنعت قیر وگزارشی از آخرین وضعیت اجرای توافقات در خصوص تمدید و تخصیص باقیمانده قیر تهاتری بودجه ۱۴۰۰ ارائه نمودند.

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران ، روز گذشته (سه شنبه 11 مرداد) رئیس هیئت مدیره، دبیر انجمن و عضو هیئت مدیره آقای فلاح با حضور در مجلس شورای اسلامی و دیدار با رئیس محترم کمیسیون عمران جناب آقای رضایی کوچی ضمن ارائه گزارشی از همایش صنعت قیر و آثار و نتایج ارزنده آن، گزارشی از آخرین وضعیت اجرای توافقات در خصوص تمدید و تخصیص باقیمانده قیر تهاتری بودجه ۱۴۰۰ ارائه نمودند. در این جلسه با تاکید بر گزارش دیوان محاسبات کشور در خصوص عدم اجرای تعهدات از سوی شرکت پالایش و پخش بر اساس توافق نامه تاریخ 10/03/1401 ‌‌و آثار عدم اجرای تعهدات بر پروژه های عمرانی، توضیحات مبسوطی ارائه نمودند که پیگیری لازم (و در لحظه) از سوی دکتر رضایی کوچی بعمل آمد.
درپایان این دیدار و با توجه به سیبلاب های اخیر و ویرانی بسیاری از راههای دسترسی استان های خسارت دیده، آمادگی اعضای انجمن برای تسریع در بازسازی راهها و معابر اعلام گردید.
در ادامه این حضور و لزوم تعامل مستمر با مجلس شورای اسلامی، ملاقات های متعددی با تعدادی از نمایندگان محترم مجلس انجام و مشکلات صنعت قیر را به استحضار رساندند.
همچنین در خلال ملاقات ها، رئیس هیئت مدیره جناب اقای محمدی، مذاکره تلفنی مبسوطی در خصوص ضرورت تمدید وتحویل باقیمانده قیر تهاتری ۱۴۰۰ با جناب دکتر نیکزاد بعمل آوردند.

  • منبع خبر : روابط عمومی انجمن قیر ایران