قیر نیست! مرحله‌ای مبهم در آسفالت خیابان‌ها و معابر شیراز
قیر نیست! مرحله‌ای مبهم در آسفالت خیابان‌ها و معابر شیراز

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران ، علیرضا اسکندری امروز در شصت و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در نطق پیش از دستور خو دگفت: شهر با شناسایی نیازها  و از همه مهمتر پاسخگویی به آنها می تواند مسیر پیشرفت همه جانبه را در پیش  بگیرد و رضایت شهروندان را کسب نماید. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار انجمن قیر ایران ، علیرضا اسکندری امروز در شصت و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در نطق پیش از دستور خو دگفت: شهر با شناسایی نیازها  و از همه مهمتر پاسخگویی به آنها می تواند مسیر پیشرفت همه جانبه را در پیش  بگیرد و رضایت شهروندان را کسب نماید.

وی افزود: مسیری که طبق وظایف ذاتی شورا  تحت عنوان مسیر ریل گذاری شده برای شهرداری تعریف می شود، اما الزام مدیریت شهری حرکت پر شتاب بدون وقفه و بدون عذر و بهانه در این مسیر است، موردی که تاکنون در اجرا و تکمیل پروژه های نیمه تمام از شهردار انتظار می رفت که به آن توجه نماید.

وی ادامه داد: آسفالت به‌عنوان خواسته اصلی مردم این کلان شهر برای زیر ساخت ایمن در ترددها است خواسته ای که در دیدارهای مردمی شهردار در مساجد بارها مطرح و قول پیگیری داده می شود. هر چند که سال گذشته با طرح کمیسیون اجرای آسفالت معابر خاکی در سطح مناطق یازده گانه با ۲۰۰ هزار متر مربع تنها در ماه بهمن و اسفند صورت گرفت.

او افزود: اقدامی به عنوان یک شروع برای رفع محرومیت از معابر خاکی که اکنون در مرحله مبهم (قیر نیست!) باقی مانده است. به طوری که  برخی  از صحبت ها از سازمان‌های متبوع حاکی از آن است که هیچ برنامه ای جهت تامین قیر وجود ندارد. از سوی دیگر  اعلام می گردد تا پایان اردیبهشت لکه گیری و روکش آسفالت معابر خاکی انجام می شود!

او افزود: دیگر پروژه ستاره دار، تعریض محور گویم است با اهمیت عدم ایجاد گره ترافیکی و قرار گرفتن در مسیر رسیدن آزاد‌راه شیراز اصفهان به کلان شهر شیراز که در دستور کار شهرداری بود و با بازنگری طرح توسعه کمیسیون عمران بخش قابل توجهی از تملک ها کاهش یافت و عملاً مسیر برای اجرای این پروژه بسیار آسانتر گشته است و تنها عزم جدی شهرداری را می خواهد، اما در خصوص بزرگراه شهید سلیمانی که آقای شهردار از فعال بودن در هشت جبهه صحبت کردید اکنون برخی اخبار از عدم تزریق نقدینگی و غیر فعال شدن این بخش ها است علت چیست؟!

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس