مدیرکل راه و شهرسازی فارس: عملیات تعریض و بهسازی مسیر طریق‌الرضا در حال اجراست
مدیرکل راه و شهرسازی فارس: عملیات تعریض و بهسازی مسیر طریق‌الرضا در حال اجراست
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: عملیات تعریض، بهسازی و تبدیل محور فرعی به اصلی از محور سپیدان به محور اقلید - یاسوج که بخشی از محور طریق الرضاست بطول ۱۰ کیلومتر در دست اجرا است.

محمودرضا طالبان  در حاشیه بازدید از این پروژه افزود: عملیات تعریض، بهسازی و تبدیل محور فرعی به اصلی قسمتی از محور سپیدان به محور اقلید یاسوج به طول ۱۰ کیلومتر حد فاصله راهدارخانه تا بعد از پیست اسکی پولادکف در دست اجرا است.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: این محور افزون بر اینکه ارتباط شهرستان سپیدان به محور اقلید – یاسوج را تأمین می‌کند راه دسترسی به مناطق گردشگری جنوب کشور که شامل پیست اسکی و آبشار مارگون است.

طالبان ادامه داد: این محور به دلیل ظرفیت بالای گردشگری در تمام فصول سال از ترافیک نسبتا بالایی برخوردار است

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این محور به طول ۱۰ کیلومتر با پیشرفت خوبی در دست اجراست اظهار کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی که شامل ۹۰ درصد خاکبرداری و خاکریزی و همچنین اتمام ابنیه فنی به اتمام رسیده و پنج کیلومتر آماده آسفالت است.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: سنگ‌شکن و کارخانه آسفالت نیز در محل پروژه نصب شده و مصالح مورد نیاز تولید شده است که به خاطر سردی هوای این منطقه پروژه فعلاً متوقف است که بلافاصله بعد از مساعد شدن هوا ادامه عملیات اجرایی شروع می‌شود.

در ادامه این سفر از محور اتصالی کمربندی شمالی به جنوبی شهرستان سپیدان بازدید و تصمیماتی جهت اجرایی شدن پروژه اتخاذ شد.

  • منبع خبر : ایرنا