شهردار مشگین‌شهر  ۳۸۰ میلیارد ریال  از محل  تولید و پخش آسفالت صرفه جویی کرد.
شهردار مشگین‌شهر  ۳۸۰ میلیارد ریال  از محل  تولید و پخش آسفالت صرفه جویی کرد.
شهردار مشگین‌شهر از صرفه‌جویی ۳۸۰ میلیارد ریالی شهرداری از محل تهیه قیر، تولید و پخش آسفالت خبر داد.

علی مسیب‌زاده  اظهار کرد: تهیه قیر، تولید و پخش آسفالت در سطح معابر شهر با هدف تسهیل در تردد و رسیدگی به مناطق کم‌برخوردار در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی گفت: شهرداری مشگین‌شهر طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با اتخاذ رویکرد مدیریت بهینه منابع درآمدی و هزینه مبلغ ۳۸۰ میلیارد ریال صرفه‌جویی از محل تهیه قیر، تولید و پخش آسفالت از سال گذشته تا مردادماه سال جاری عملکرد موفقی داشته است.

وی ادامه داد: شهرداری در این مدت ۴۲ هزار تن آسفالت به ارزش ۱۱۰۰ میلیارد ریال تولید و ۳۸۰ میلیارد ریال صرفه‌جویی کرده است.

شهردار مشگین‌شهر همچنین با بیان اینکه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اقدامات و فعالیت‌های انجام شده را به‌صورت شفاف به اطلاع شهروندان می‌رسانند ، خاطر نشان کرد: آسفالت معابر سطح شهر هم‌اکنون با ۶ اکیپ فعال در شهر فعالیت داشته و تا پایان فصل کاری و روزهای تعطیل خدمات‌رسانی بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

وی تامین آرامش و آسایش شهروندان و تسهیل در تردد شهروندان را از برنامه‌های مهم شهرداری در سال جاری ذکر کرد و افزود: مشکلاتی که در حوزه آسفالت شهری متوجه شهروندان شده و دغدغه اهالی می‌باشد، با برنامه‌ریزی تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

مشگین‌شهر در شمال غربی اردبیل از شهرهای گردشگرپذیر کشور دارای آثار تاریخی متعدد از جمله قلعه قهقهه، کاروانسرای قانلی‌بولاغ، مقبره سیدسلیمان فخرآباد، کهنه قلعه و چند حمام قدیمی است.

  • منبع خبر : ایرنا