یک هزار تن قیر تهاتری به استان ایلام اختصاص یافت
یک هزار تن قیر تهاتری به استان ایلام اختصاص یافت

بسطامی، نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: به تازگی از سوی سازمان راهداری، یک هزار تن قیر تهاتری به مناطق مختلف استان اختصاص یافته است. علی اکبر بسطامی  از اختصاص یک هزار تن قیر به منظور بهبود وضعیت راه‌های فرعی و روستایی استان ایلام خبر داد. وی تصریح کرد: به منظور اصلاح، تعمیر و احداث […]

بسطامی، نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: به تازگی از سوی سازمان راهداری، یک هزار تن قیر تهاتری به مناطق مختلف استان اختصاص یافته است.

علی اکبر بسطامی  از اختصاص یک هزار تن قیر به منظور بهبود وضعیت راه‌های فرعی و روستایی استان ایلام خبر داد.

وی تصریح کرد: به منظور اصلاح، تعمیر و احداث و اسفالت راه‌های مواصلاتی اصلی و روستایی استان نیز ۴۰۰ میلیارد تومان اختصاص پیدا کرده است.

بسطامی با انتقاد از لغو و تاخیر پروازهای هواپیمایی آسمان در فرودگاه شهدای ایلام اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن کنگره عظیم اربعین و تردد میلیونی زائران عتبات عالیات، عدم اتصال استان به راه ریلی، مشکلات تردد جانبازان، بیماران صعب‌العلاج و سالمندان، لزوم مراجعه شهروندان به تهران جهت انجام امورات اداری، برقراری مجدد و افزایش تعداد پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه شهدای ایلام امری ضروری است.

وی خواستار از سرگیری مجدد و افزایش تعداد پروازهای هواپیمایی آسمان( وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) در فرودگاه ایلام شده است.

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به پیگیریبهسازی فرودگاه شهرستان مهران، بیان کرد: دستور پیگیری‌های لازم توسط رئیس دفتر رئیس جمهور به وزیر راه و شهرسازی صادر شده است.

  • منبع خبر : بازار