جذب ۱۲۸۰ تن قیر تهاتری برای بازآفرینی شهری خوزستان
جذب ۱۲۸۰ تن قیر تهاتری برای بازآفرینی شهری خوزستان
معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: برای اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری استان در محلات هدف یک هزار و ۲۸۰ تن قیر تهاتری جذب و در اختیار شهرداری‌های استان قرار گرفت.

محمد جامع با اشاره به جذب سهمیه قیر تهاتری برای بحث بازآفرینی شهری در خوزستان اظهار کرد: برای اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری استان در محلات هدف یک هزار و ۲۸۰ تن قیر تهاتری جذب و در اختیار شهرداری‌های استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این مقدار قیر دارای ارزش ریالی بالایی است و کمک خوبی به اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری می‌کند، افزود: این میزان قیر در راستای بهسازی و روکش آسفالت معابر و خیابان‌ها به شهرداری‌های ۷ شهر استان اختصاص یافته و تحویل داده شده است.

معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: شهرستان اهواز با ۶۸۰ تن قیر بیشترین مقدار را به خود اختصاص داده است. همچنین شهرستان‌های شیبان با ۲۰۰ تن و هندیجان با ۱۲۵ تن قیر پس از اهواز به ترتیب بیشترین سهمیه دریافت قیر را به خود اختصاص داده‌اند.

جامع ادامه داد: سهمیه قیر بازآفرینی شهری خوزستان به شهرهای اهواز، شیبان، هندیجان، حمیدیه، لالی، هفتکل و گتوند اختصاص یافته است.

معاون بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری در استان در محلات هدف بازآفرینی شهری استان مطابق با برنامه ششم توسعه کشور مصوب شد و این برنامه‌ها از سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفته است.

  • منبع خبر : ایسنا