۱۰۰ میلیارد ریال برای تعمیر راه دسترسی باباباغی اختصاص یافت
۱۰۰ میلیارد ریال برای تعمیر راه دسترسی باباباغی اختصاص یافت
رییس مجتمع درمانی باباباغی تبریز گفت: با موافقت وزارت راه و شهرسازی اعتباری معادل ۱۰۰ میلیارد ریال برای تعمیر و نگهداری راه های مواصلاتی این مجتمع اختصاص یافت.

علی اصغرزاده  با اشاره به پیگیری های مصرانه تیم مدیریت اجرایی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی، اظهار کرد: مجوز مناقصه آسفالت ریزی و لکه گیری جاده باباباغی توسط وزارت راه و شهرسازی صادر و مقرر شد با گاردیل اطراف جاده باباباغی نیز ایمن سازی شود.

به گفته وی در ابلاغیه اداره کل دفتر نگهداری راه های روستایی و فرعی وزارت راه و شهرسازی، تا سقف ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی دولت سیزدهم در طرح های مرمتی جاده ای باباباغی هزینه می شود.

اصغرزاده ادامه داد: بر اساس اعلام اداره کل یاد شده، با توجه به اهمیت نگهداری راه های غیرشریانی، لکه گیری روکش آسفالت محور باباباغی تا سقف اعلام شده بر اساس فهرست بهای سال ۱۴۰۲ و با رعایت شرایط و مقررات قانونی صورت می گیرد.

وی اظهار کرد: در نامه اداره کل نگهداری راه های روستایی با اشاره به پیش بینی موافقت نامه سنواتی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای، طرح های مربوطه در برنامه سالیانه لحاظ و اعتبار آن بر اساس اولویت از محل های تعیین شده اعتبارات قیر و منابع استانی در نظر گرفته می شود.

اصغرزاده یادآور شد: وزارت راه و شهرسازی تکمیل مطالعات و ارزیابی میدانی از نقاط دارای خرابی بیشتر و سپس اقدام برای مناقصه را مورد تاکید قرار داده است.

  • منبع خبر : ایرنا